Anasayfa   |  Hakkımızda  |  Resimlerimiz |  Bize Mesaj Yazın  |  İletişim Bilgilerimiz

 

Ürün Adı:

İdeal Comfort Yatak

Fiyat:

991.00 TL
 
  »  Açıklama

Yatağınız hem siz hem eşiniz için rahat mı?

Tek yatakta çifte rahatlık... Ideal Comfort

Eşinizle aynı yatakta yattığınız halde o deliksiz bir şekilde uyurken sizin uykunuz sıklıkla bölünüyor mu? O güne zinde bir şekilde başlarken siz sabah uyandığınızda bel ve sırt ağrısından mı şikayet ediyorsunuz? Ya da siz bebekler gibi uyurken sizden daha kilolu eşiniz bir türlü rahat edemiyor mu?

İstikbal'in "kişiye özel" rahatlık sunan yepyeni serisi ile artık tüm bu sorunlar geride kalıyor.

Oksijen Terapi ile geliştirilen Ideal Comfort yatak, bir yanı sert, diğer yanı yumuşak yapısı ile aynı yatakta kişiye özel iki farklı rahatlık sunuyor.

Bir yanı sert diğer yanı yumuşak yapıdaki Ideal Comfort, farklı uyku ihtiyaçlarına tek yatakta çözüm sunuyor. Yay teknolojisinin yanı sıra ekstra rahatlık sağlayan iki bölgeli Torba Yay Sistemi yatağın iki bölgeli yapısını detekliyor. Vücudun doğal pozisyonda kalmasını sağlayarak omurga için en sağlıklı uyku ortamını oluşturuyor.

Ideal Comfort yatağın bir başka özelliği ise Oksiyen Terapi Teknolojisi ile geliştirilmi kumaşı. Bu özel kumaş, ortamdaki oksijen miktarını artırmaya yardımcı oluyor. Kan dolaşımını düzenleyerek yorgunluk hissinin azalmasına etkisi olan bu özellik daha kaliteli bir ortamda, daha dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Ideal Comfort yatağın üst yüzündeki pedi uyku konforunun yanı sıra ekstra kullanım rahatlığı ve örgü kumaşı sayesinde hijyenik bir uyku ortamı sunuyor.

Kenarları, köşeleri ve ağırlığı taşıyan bölümleri kenar destek süngerleri ile güçlendirilen Ideal Comfort yatak, oturma ya da yatmadan kaynaklanan bozulmalara ve zamanla oluşabilecek çökmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

İdeal Comfort yatağın size özel hali!

İstikbal'in Oksijen Terapi teknolojisi ile geliştirdiği Ideal Comfort yatağı, ister Bölgesel Konfor özelliğiyle, isterseniz tamamen sert ya da tamamen yumuşak konfor seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.

Ideal Comfort Bölgesel Konfor; Oksijen Terepi teknolojisinin konforunu bir yanı sert bir yanı yumuşak bir yatakta yaşamak isteyenler için.

Ideal Confort Sert Konfor; Oksijen Terapi teknolojisinin konforunu tamamen sert bir yatakta yaşamak isteyenler için.

Ideal Confort Yumuşak Konfor; Oksijen Terapi teknolojisinin konforunu tamanen yumuşak bir yatakta yaşamak isteyenler için. 

 

EsPower Bilişim www.espowerbilisim.com